Terugkijken op NVMB-netwerkdag vol muzikaal erfgoed
Op 24 mei vond de Netwerkdag van de NVMB (Nederlandse Vereniging van Muziekbibliotheken en -Archieven) plaats.
Locatie: de Stadkamer in Zwolle, onlangs onderscheiden met het predicaat Beste bibliotheek van Nederland. In het programma stonden de muziekerfgoedcollecties centraal.
Lees Ria Warmerdams blog op informatieprofessional.nl
PROGRAMMA
Algemene Ledenvergadering en Netwerkmiddag
op donderdag 24 mei 2018
in Bibliotheek Zwolle
‘Beste bibliotheek van Nederland 2018’
Het middagprogramma is samen met onze collega’s van de Stichting Contact Theatercollecties.
Ochtendprogramma
- 10.00 – 10.30u Inloop en koffie
- 10.30 – 12.15u Algemene Ledenvergadering NVMB
- 12.15 – 12.30u Kennismaking Stichting Contact Theatercollecties (SCTC) en de Nederlandse Vereniging van Muziekbibliotheken, -archieven en –documentatiecentra (NVMB)
- 12.30 – 13.30u Gezamenlijke lunch
SCTC en NVMB Netwerkmiddag theater – en muziekcollecties
- 13.30 – 13.40u Astrid Vrolijk, directeur Stadkamer
- 13.40 – 14.15u Otto van der Mieden, Poppenspe(e)lmuseum in Vorchten
- 14.15 – 14.45u Hans van Keulen, conservator/teamleider Uitvoerende Kunsten aan de Universiteit van Amsterdam, afdeling Bijzondere Collecties (bekijk de presentatie)
- 14.45 – 15.15u Theepauze
- 15.15 – 15.30u Op ontdekkingstocht in het Nederlands Muziek Instituut
- 15.30 – 16.00u Ingmar Vroomen, projectmanager Centrale Discotheek Rotterdam (bekijk de presentatie)
- 16.00 – …. Netwerktijd bij de borrel
Met de geslaagde netwerkdag van jl. november nog vers in ons geheugen kijken we er naar uit u ook in mei weer te ontmoeten!
Aanmelding
Stuur vóór 19 mei een e-mail naar Charlotte Sienema
Meer informatie over de aanmelding
Impressie van de netwerkdag in Deventer